Sea Star

Recenze hotelu Sea Star Beau Rivage ***** (Hurghada) č. 2

Kategorie:
Recenze č. 2

Počet hvězdiček podle Vašeho názoru:
****

Termín pobytu:
září - říjen

Ubytování:
Ubytování bylo dle očekávání, co tam mělo být, to tam bylo. Úklid probíhal každý den, pokud jste o něj měli zájem, jinak jste mohli odmítnout. S ubytováním jako takovým problém žádný. Pravidelně doplňovaný minibar, klimatizace, TV, fén atd.

Stravování:
Na stravování si nemůžeme stěžovat, vařili výborně, povětšinou evropská jídla se spoustou příloh. Žádný problém.

Pláž:
Pláž průměrná, občas problém s řasami na pláži, žádný podmořský život.

Personál, služby hotelu:
Personál vesměs příjemný, jak na baru, tak na pokojích a plážích. Ovšem na recepci vám nerozumí ať mluvíte jakkoli, to vám víc rozumí lokaj s kuframa. Animátoři byli aktivní, ovšem každý den úplně stejně. Program se opakoval od rána až do noci pořád ten samý každý večer. Celkem to už lezlo na mozek. Pořád vás obtěžují s tím, abyste se zapojili, nestačí říct 2x, že nemáte zájem.

Celkový dojem a okolí hotelu:
Okolí hotelu je stejné jako všude jinde, zmatené město plné života. Celkový dojem byl dobrý a nebýt nevychované hlučné ruské klientely, byl by výborný. Ovšem velký problém, který totálně změnil názor na tento hotel, byl poslední den, kdy nám ohlásili zpoždění letu, to najednou byl z hotelu o pěti hvězdičkách, hotel o dvou hvězdičkách. Nechají vás tam 7 hodin sedět v hotelové hale bez povšimnutí, nedají vám napít, natož aby poskytli něco k snědku. Můj názor je ten, že hotel o 5ti hvězdách by měl být trochu víc na úrovni. Není naše vina, že má letadlo zpoždění a pokud tam není jediná osoba, která by uznala, že 2 kávy jim bankrot nepřinesou a nějaké to občerstvení neposkytne, je to smutné a pro nás to znamená, že tento hotel již nenavštívíme, protože co kdyby měl let opět zpoždění. Pásky all inclusive by dle mého názoru měly klientům zůstávat až do jejich odjezdu. Tady vám je přestříhnou ve 12 hodin a pak už je nezajímáte. Teda pokud nejste rusky mluvící klient, ten má pásku až do večera. Buď mají nějaká privilegia, která vy nemáte, ač rozdáte denně 20E na bakšiši, nebo mají lepšího delegáta. Ale je to opravdu ponižující.

Spokojenost se službami Vaší CK:
Viz výše. Vše je v pořádku do doby, než se něco přihodí, například zpoždění letu. To vám přijde sms, kdy pravděpodobně odletíte a toť vše. Občerstvení a větší zájem o vaše pohodlí a spokojenost nulové.

Informace v katalogu a skutečnost:
Informace v katalogu pravdivé zřejmě byli, tam se o problémech nepíše, ale rozhodně bych neoznačila tento hotel za pětihvězdičkový a nebo služby delegáta za výborné.

Autor:
Satram


Recenze hotelu Sea Star Beau Rivage ***** (Hurghada) č. 1

Kategorie:
Recenze č. 1

Počet hvězdiček podle Vašeho názoru:
4+

Termín pobytu:
léto 2009

Ubytování:
Pěkné pokoje, my jsme bydleli ve třetím patře a měli jsme pěkný výhled na bazény i na moře. Na pokoji byla televize, klimatizace, minibar. Ručníky i prostěradla každý den vyměněné, každý den vzorně uklizeno.

Stravování:
Před odletem do hotelu jsme na internetu našli několik recenzí, ve kterých si lidé stěžovali na jídlo. Nechápu, na co si někdo stěžoval. My jsme byli maximálně spokojeni. Vždy jsme si vybrali a někdy jsme i měli problém, protože v nabídce bufetových stolů bylo hned několik druhů mas, různých zeleninových salátů. Dobrý byl kuřecí vývar, rýže, občas se objevily hranolky. Akorát se nám zdálo, že brambory se jim nikdy nepovedlo uvařit. V rámci all inclusive bylo v hotelu několik barů, ve kterých míchali výborné koktejly. Stravování dáváme jedničku.

Pláž:
Pláž už nás tolik nenadchla, dá se říct, že nás trochu zklamala. Čekali jsme více. Voda nebyla příliš čistá a až na malý úsek, kde se nacházely korály tady moc podmořského života nebylo. Možná je to proto, že tento hotel je v centru Hurghady, možná je to v hotelích mimo centrum lepší.

Personál, služby hotelu:
Vstřícní, ochotní, ani nevyžadovali bakšiš.

Celkový dojem a okolí hotelu:
Hotel je pěkný, má dobré služby. Doporučujeme, ale není vhodný pro milovníky podmořského života.

Spokojenost se službami Vaší CK:
Spokojeni.

Informace v katalogu a skutečnost:
Informace odpovídaly skutečnosti.

Autor:
neuvedeno


VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

RSS kanál

Syndikovat obsah

Časový posun

Časový posun: + 1 hod.

Egypt nemá "letní čas" - tj. v době letního času v Evropě, je čas v Egyptě stejný jako v České republice

ZAJÍMAVÁ MÍSTA

Ramadán v Egyptě

Ramadán v roce 2013
připadá na období
10. 7. - 8. 8.

OBLÍBENÉ DESTINACE

BULHARSKO - pro milovníky pláží i hor
TURECKO - rodinná dovolená plná slunce a pohody